Hakkımızda

Hrhlucky; geçmişten gelen bilgi, birikim sermayesi ile birlikte İstanbul da hizmet veren transfer ve araç kiralama firmasıdır. Bünyesinde bulunan geniş araç filosu, güler yüzlü personeli ve en önemlisi de geçmişten gelen tecrübeleri ile birlikte İstanbul’da hizmet vermektedir.

 

Hrhlucky olarak; Sabiha Gökçen Transfer, İstanbul Havaalanı Transfer, Araç Kiralama, Şoförlü Araç Kiralama ve günübirlik İstanbul turları, Bolu Abant Turları, Doğa Gezileri, Büyük Ada Turları, Günübirlik Bolu Yedigöller ve Bursa Yalova çevresine VIP turlar düzenlemektedir.

 

İstanbul ve Türkiye’nin önde gelen transfer firması olan Hrhlucky, bünyesinde bulunan yabancı dil bilen şoförleri ile birlikte yurt dışından gelen misafirlerimize hem mini rehberlik hem de şoförlük hizmeti vermektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve referanslar ile birlikte geçmişten bugüne bünyesine birçok lüks araç katan Hrhlucky, siz değerli müşterilerine rahatlık, konfor ve en önemlisi keyif sunuyor.

 

Kişi ve gruplara özel imkanları ve uygun fiyatları ile birlikte HrhLucky siz değerli misafirlerimizi en iyi şekilde konuk etmekten memnuniyet duyuyor…