Havaalani transfer ile ilgili bütün merak ettikleriniz

İSTANBUL HAVAALANI TRANSFER

Başarıya giden yola bizim ile başalyın

Havaalani Transferi

Havaalani transferi hizmetleri daha çok istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanan, taksi, halk otobüsleri, metro ve tren ile ulaşıma nazaran kapıdan, kapıya sağlanan özel ulaşım hizmetidir. 

İstanbul da sağlanan havalimanı transferi yoğunlaştığımız konu olduğu için İstanbul havaalani tranferlerini esas alıp yazımıza devam edeceğiz. Son 10 yılda Türkiye de turizm sektörünün gelişmesinde ulaşım hizmetinin payı yüksektir. Bu doğrultuda Türkiye özellikle İstanbul da birçok seyahat acentesı kurulmuş bunların nerde ise yarısı turizm taşıma üzerine hizmet vermektedir. Aralık 2020 itibarı ile Turizm seyahat acente sayısı 12000’i geçmiştir, bunun anlamı ülkemizde havalimani transfer hizmeti sunan birçok firma var.  

Havaalani transfer firmaları piyasada tutunabilmek için rekabetçi fiyatlar, kalifiye profesyonel, güvenli ve temiz araçlar ile çalışmak zorundalar. Hrh lucky turizm sunudğu hizmet alanında en iyi olmaktan öteye bir misyon üstlenmiş, dürüst ve ilkeli çalışma  koşullarını oluşturarak, çalışanlarına ve müşterilerine uzun vadede doğru yöntemlerle geri dönüşlerini %99 lara çkaramayı deneylemiş bir firma olarak sektöre öncü olma çabası içindedir. Firmamız İstanbul airport transfer başlığı ile yıllardır, ülkemizi ziyaret eden yabancı misafirlerimize başarı ile hizmet verip, tanınan bir firmadır. 2020 yılı başında başlayan kovid19 pandemisi ile yavaşlayan turist akışı bizi iç piyasada İstanbul transfer ve şehirler arası transfer hizmetlerinde aktif olarak çalışmaya itmiştir.  

”Turizm taşıma alanında öğrenmeye devam ediyoruz, öğrenirken yapılacak çokça yeni hata var iken, kendimize aynı hatayı iki kez yapma şansı tanımıyoruz’’ 

İstanbul Havalimanı Transferi 

İstanbul havalimanı transfer sağladığımız en yoğun hizmet alanımızdır. Türkiye’ye ilk adımınız büyük çoğunlukla dünyanın en büyük havalimanlarından biri İstanbul Uluslararası Havalimanı üzerinden oluyor. İstanbul’a ziyaretiniz ilk veya birçok kez olabilir. Öncelikle binlerce yıllık tarihi yapıları, sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı alışveriş seçenekleri, doğa ve kültürel etkinlikler, sergiler ve fuarlar ve uluslararası ticaret ve iş hacminden dolayı, İstanbul; hayatında herkesin görmek için hayaller kurup ziyaret için planlar yaptığı bir şehirdir. Siz siz olun İstanbul’dan geçişiniz saatler ile sınırlı olsa dahi en azından çekici yerlerine uğramayı göz ardı etmeyin. Nihai amacınız ne olursa olsun güvenli istanbul yeni havalimanı transfer için bizim gibi konusunda uzman sorularınıza cevap olacak bir firma ile varış noktanıza aldığınız hizmetten tatmin olmuş bir şekilde ulaşın. 

İstanbul havaalani transfer fırsatlar şehrine bir gezi planlarken heyecanınızı sürekli kılıp akışta kalmanızı sağlar. Bizim ile çalışırken yaşayacağınız sürpriz İstanbul boğazının eşsiz güzelliği, kaliteli alışveriş avantajları ve tarihe yolculuk olacaktır. Havaalanı Transfer İstanbul da nasıl hareket edeceğiniz ile ilgili kafanızdaki bütün sorulara cevap olur. 

”İstanbul’a varır varmaz havalimani transfer şöförünüz, keyifli zaman geçirmeniz için sizi fırsatlardan haberdar eder” 

 Bizi arayın:+905425795656 

sabiha gökçen transfer

sabiha gökçen transfer kampanya

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer 

Sabiha gökçen transfer hizmetini  verdiğimiz  İstanbul, Asia kıtasında nispetten daha ekonomik uluslararası uçuşların, charter ve şehirler arası uçuşların yoğunlukta olduğu Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’a açılan ikinci kapınızdır, dünya çapında 130 noktaya hizmet vermesi, bizlerin sabiha gökçen havalimanı transfer hizmeti vermeye ne kadar odaklandığımızın işaretidir.  

İstanbul’a iniş yapamadan veya indikten sonra, bizim ile iletişime geçildiği maksimum bir saat içinde sabiha gökçen ucuz transfer hizmetimiz veya istek ve ihtiyacınıza göre sabiha gökçen vip transfer seçeneği ile bu cennet şehre ziyaretinizi mümkün olan en iyi şekilde başlatın. İstanbul da geçireceğiniz zamanı keyifli hale getirmek için, bizim ile çevrimiçi  sabiha gokcen airport transfer servisi üzerinden rezervasyonunuzu yaparak taksi kuyruklarından kurtulun. 

Havaalanı Vip Transfer 

Öncelikli hedefimiz Havaalanı Vip transfer  (Very İmportant Person= Çok Önemli İnsan) hizmetini mümkün olan en iyi fiyatlara  bütün müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.  Büyük kentlerde ticari ilişkiler daha yoğun yürür, yoğun iş ilişkileri beraberinde sosyal hayatımızı da hareketlendirir. İstanbul gibi büyük bir metropol de, sunduğumuz kişiye özel ulaşım şekli müşterilerimiz tarafından İstanbul Vip Transfer olarak adlandırılmış, müşterilerimizin istediği her türlü özel isteğin temin edildiği transfer şekli olması itibarı ile en geniş kapsamlı sunduğumuz hizmetimizdir. 

Pandemi dolayısı ile hareketliliğini biraz da olsa yitiren İstanbul, bu dönemde bile dünyanın en hareketli şehri olması, İngilizce sayfalarımızın ziyaretlerinden açıkça görülüyor.  Aynı zamanda Unesco tarafında koruma altına alınmış, yüzlerce tarihi yer ve bölge, kültür ve alışveriş turizmi sayesinde pandemi de  bile dezenfekte edilmiş araçlar ve deneyimli sürücüler ile  Vip Transfer, İstanbul da sıkça sağladığımız hizmetimizdir.  Sık sık seyahat etmeyi seven ve seyahat etmek zorunda kalan daha bizim ile tanışmayan potansiyel havaalanı vip transfer yolcuları, şimdi bizimle tanışma zamanı. Başka hiçbir işte tutunamadıkları için çalıştırdıkları taksicilerin sinir bozucu davranışları ile yolculuk etmek istemiyorsanız şimdi makul düzeyde tuttuğumuz vip transfer fiyatları ile hizmet sunmaya hazırız.    

istanbul havaalani transfer

havaalani transfer istanbul

Pandemide Özel Transfer 

Pandemi de İstanbul’da seyahat etmenin daha iyi bir yolunu mu arıyorsunuz? 

Havalimanından otelinize, iş toplantılarınıza, zorunlu seyahatlerinize dezenfekte olup olmadığını bilmediğiniz bir araç, toplu taşıma kullanmak risk yaratıyor, bunun farkında iseniz Özel Transfer tam size göre. Her taşıma sonrası dezenfekte edilen araçlarımız, covid 19 tehlikesine karşı eğitimli güvenli mesafe kuralını uygulayan personelimiz ile Kovid 19‘un canı cehheneme diyoruz. ”Hrh lucky güvenli transfer”  

Havaalani Transfer Hizmetleri 

Havaalani transfer hizmetleri şehirler arası ve uluslararası yolculukların hızlı ve güvenli ulaşımda tercihleri olsa da havalimanından otelinize planlanmış ev ziyaretine, doğum günü-düğün gibi bir partiye, iş toplantılarınıza program dahilinde buluşma yerine, ilgi çekici turistik bir yere, fuar-sergi ve çok daha fazla yerlere taşıyabilir. Bu konuda bizim ile iletişim için sağ alt köşede whatsapp  tıklayın 

Özel Havalanı Transfer Avantajları 

Özel transfer servisini kullanırken, heyecan verici olan şey sürücünüzün, valizlerinizi taşıyacağını olağan üstü bir durummuş gibi aktarmayı doğru bulmuyoruz çünkü bu temel görevlerimizden biri. Aşağıda belirteceğim gibi çok önemeli aynı zamanda etkili havaalani transfer istanbul avantajlarını senelerce havalimanında hizmet sağlayan gezilerinde havalimanı transfer hizmeti alan biri olarak yazacağım. 

 • İstanbul havaalani transfer; plakası ve sürücüsü önceden belirtilmiş bir şöförlü araç servisi ile başlar. 
 • Hizmet detayları Ulaştırma Bakanlığı ile paylaşılır ve Bakanlıkça biletleme yapılır. 
 • Bindiğiniz araç yolcu sigortası olan bir araçtır. (aksi taktirde Ulş. Bknl. Biletleme yapmaz)  
 • Aracınızda unutulan eşyalarınız güven ile size döner. 
 • Ücret önceden belirlendiği için en kısa ve en güvenli güzergah kullanılıp zamandan tasarruf sağlanır. 
 • Sürücü sıcak bir selamlamadan sonra sorularınıza kısa ve net cevaplar verir, gereksiz sohbetlerde bulunmaz. 
 • Eğitimli sürücüler yol ve trafiğin durumuna göre sürüş modu seçip gereksiz hız ve keyfi yavaşlama yapmaz. 
 • İstanbul’a yabancı iseniz şehir hakkında ihtiyacınız olan bilgileri sorumluluk gereği paylaşır. 

Firmamız havaalanı transfer İstanbul alanında görüş bildirecek kadar tecübeye sahiptir, bununla beraber bilmediğiniz şehir veya ülke ziyaretlerinde güvenilir, (arama motorları tarafından derecelendirilmiş, müşteri yorumlarını okuma)  havalimanı transfer ücretleri beklenenden biraz yüksek olsa bile hizmeti havalimanı transfer firmalarından almanızı öneriyoruz. Emin olun dünyanın herhangi bir yerinde bilmediğiniz bir taksiye bindiğinizde ödeyeceğiniz ücret çok daha yüksek olacaktır. 

istanbul havalimanı transferi

istanbul havaalani transfe

Özel Havalimanı Transfer Fiyatları 

İstanbul da en kolay ve en konforlu hizmet şeklidir, İstanbul vip transfer 1-6 kişi için Mercedes vito araçlar ile gerçekleştirilir. Ortalama fiyat 50 Euro/50 dolar gibi fiyatlandırılır. (Fiyatlar hizmet türü, kişi sayısı ve araca göre değişiklik gösterir)

Havalimanı Yolcu Karşılama İstanbul 

İstanbul da birçok transfer firması yolcu karşılamayı bir ücret karşılığında sağlıyor. Hrh lucky turizm olarak bizden havaalani transferi rezervasyonu yapan müşterilerimize havalimanı karşılama hizmetini ücretsiz sunuyoruz. Bu bir artı, müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. İstanbul havaalanı gibi büyük bir yere indiğinizde havalimanın karmaşası ve bir saatlik uçuş ta bile yorulmanıza yeter. Yorgunlukla bagaj taşımak, taksi-otobüs-metro istasyonu aramak pek tercih edilmez. Büyük olasılıkla doğrudan konaklama yerinize gitmek istersiniz.  

Ücretsiz havaalanı yolcu karşılama ekibimizden biri isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekler, bagajlarınızın taşınmasını üstlenir. Biz den aldığınız İstanbul transfer aracınıza kadar size eşlik eder. Siz hafiflemiş yeni hedeflerinize hazır halde yol alırsınız! Havalimanı karşılama ekibimiz ve İstanbul transfer şoförümüz İngilizce konuşur,  bu standart ve ücretsiz hizmetimiz olup diğer dil seçenekleri için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.  

İstanbul deniz limanları, tren istasyonları ve otogarlara özel transfer hizmetimiz aktif tir. 

havalimanı transfer

havalimanı transfer fiyatları

Havalimanı Ulaşım İstanbul  

İstanbul da bulunan Sabiha Gökçen Havaalani ve İstanbul Yeni Havalimanı ulaşım; Sultanahmet, Sirkeci, Beyazıt, Laleli, Taksim ve Beşiktaş gibi yoğunluk ile otellerin bulunduğu yerler arasında Metro ve tramvay, Belediye otobüsleri, özel otobüsler taksi ve bizim sunduğumuz özel havalimanı transfer servisleri ile ulaşıla bilinir. 

Ucuz Havalimanı Transferi İstanbul 

İstanbul havalimanında fazla bagajınız ve aceleniz yok ise şüphesiz en ucuz havaalani transferi toplu taşıma hizmeti veren; Metro (tren) Belediye otobüsleri ve özel otobüslerdir (Havaist ve Havataş özel otobüs firmaları). Havalimanına inen yolcuların bir an önce varmak istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak istemeleri yadsınamaz bir gerçektir. ”Deneyimli havalimanı yolcuları ucuz transfer hizmetinin doğru tercih olmadığını bilirler” 

Havalimanı Transfer Araçları 

İstanbul transfer servisi sunan 15 yıllık bir firmayız, bu sürede farkına vardığımız Mercedes Vito/V klas aracın standart ve havaalanı vip transfer için mükemmel bir araç olduğudur. Elbette hedef ve amaçlarınız, kişi sayınız ve transferinizin maiyetine göre araç talepleri değişir. Valizleri yanında olan 1- 6 kişiye kadar Mercedes vito ideal aracımızdır. (Türkiye de bu araçlar sınırlarını aşarak süper lüks hale getiriliyorlar) Mercedes Sprinter 7-15 kişilik bagajlarını yanında taşıyan bir grup için idealdir. İş seyahatleri, toplantılar ve özel anlarınız için Mercedes S class ve Mercedes E klas araçlar havalani transfer hizmetlerinde kullanılır 

 • Sorular bölümünde ekonomik sedan araçlara neden yer vermediğimiz açıklanmıştır. 

İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları 

Havalimanı transfer hizmeti sunan firmalar arasındaki fiyatlarda önemli oranda farklılıklar vardır. Aşağıda fiyat listeni görebileceğiniz gibi, Hrh lucky gibi taksi metre mantığı ile online fiyatlandırma yapan yerli ve uluslararası firmalara rastlaya bilirsiniz. Havaalanı transfer sitesi olarak geliştirdiğimiz web tabanlı uygulamamız online havaalani transfer google harita ile bağlantılı çalıştığı için gideceğiniz yerin mesafesini, trafik yoğunluğunu kişi sayınızı belirtip aracınızı seçtikten sonra havaalani ve şehirlerarası transfer fiyatlarını görürsünüz.  

Aşağıya bıraktığımız fiyatlarda ama bu noktaya kadar ama bu araç için geçerli gibi sıkça yanlış anlaşılmalar yaşandığı için siz buraya tıklayın !!   

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Fiyatı

Yeşilköy – Bakırköy – Ataköy      50 Euro 

Sultanahmet – Laleli –Sirkeci    50 Euro 

Taksim-Beyoğlu-Galata            50 Euro 

Kadıköy-Üsküdar-Beykoz            70 Euro 

Sabiha Gökçen Havaalani Transfer Fiyatı

Yeşilköy – Bakırköy – Ataköy       70 Euro 

Sultanahmet – Laleli –Sirkeci     50 Euro 

Taksim-Beyoğlu-Galata             50 Euro 

Kadıköy-Üsküdar-Beykoz            50 Euro 

Havaalani Shuttle Fiyatları 

Havaalani Shuttle diğer bir adı ile paylaşımlı havaalani transferi isminden de anlaşılacağı gibi kişi başı fiyatlandırılarak hesaplanan, saat başı veya yoğunluğa göre iki saate bir hareket eden, nispeten daha geniş midibüsler (Mercedes sprinter) ile Taksim ve Sultanahmet bölgelerinde bulunan turizm acentelerinin Sabiha gökçen havaalanı ve İstanbul yeni havaalanına gidiş/geliş olarak sağlanan transfer hizmetidir. Kişi başı 10 Euro/10 dolar olarak fiyatlandırılır. İngilizceden dilimize giren havalimanı shuttle transfer başlığı altında sıkça karşımıza çıkan paylaşımlı transferdir. Ucuz havalimanı transfer genellikle standart İstanbul transfere göre daha ucuz bir seçenek olduğu için böyle adlandırdık. Aracınızı ve vaktinizi paylaşacağınızdan, diğer yolcuların karşılama noktasına varması için havalimanında bir süre bekleyebilirsiniz ve uçuşları sizinkinden daha geç olabilir. 

Şehirler Arası Transfer Fiyatları 

Şehirler arası transfer fiyatları, gidilecek mesafe, kişi sayısı, alınacak servisin türüne göre değişiklik gösterir. Noktadan noktaya transfer servisi bizim işimiz, esnek çalışma saatleri, 1-4 koltuklu lüks sedan, 5-9 koltuk standart minibüs ve vip vito, 10-17 koltuk midibüs, 18-55 koltuk otobüslerimiz ile çözüm bir telefon uzağınızda. Sıcak kanlı dost bir şoförlü araba için tek yapmanız gereken bizi aramak.  Şehirlerarası transfer fiyatları değişkenlik gösterse de birkaç örnek yazalım. (belirtilen fiyatlar 9+1 minibüsler için geçerlidir) 

İstanbul Bursa Transfer-180 dolar 

İstanbul Uludağ Transfer– 200 dolar 

İstanbul İzmir Vip Transfer– 350 dolar 

İstanbul havalimanı transfer fiyatları ve İstanbul şehirlerarası transfer için Tıklayın!! 

Not: Hyundai, Fiat Egea, Passat vb 4+1 2500 kw altı araçlar daha uygun fiyat verebilir, ama taşıma yasal olmadığından güvenli değildir. 

havalimani transfer istanbul

havaalanı vip transfer

Hrh Lucky İstanbul Havalimanı Transferi 

Hrh Lucky İstanbul transferleri ile her zaman sorunsuz seyahat deneyimi yaşanır. 

 • Garantili rahat rezervasyon ve anında işlem onayının keyfini çıkarın. 
 • Transferinizi ve araç tipinizi özelleştirebileceğiniz ve 10 yaş altı çocuklarınız için çocuk koltuklarını ücretsiz ekleyebileceğiniz kolay kullanımlı çevrimiçi rezervasyon ve ödeme – WhatsApp, E-mail ile rezervasyon 
 • Varışta, sürücüye ödeme yapma imkani !!
 • Adınızın yazdığı bir tabela ile ücretsiz havaalanı karşılama, İngilizce konuşabilen yerel sürücü 
 • Doğrudan otelinize veya şehir merkezinde turistik bir destinasyona sadece size özel yolculuk deneyimi. 
 • Geniş araç filomuz sayesinde kaç kişi olursanız olun, nasıl bir araç isterseniz isteyin. Size uygun dezenfeksiyonu yapılmış, standart ve Vip araçlarımız hazır (Vip minibüs, limuzin, otobüs ve daha fazlası) 

havaalanı vip transfer

Otel Transferi 

İstanbul’a gelip bolca alışveriş yaptınız, bagajlarınızın sayısı arttı, canınızı sıkmayın standart bir araç fiyatına size geniş Mercedes vito araç yönlendirip otel-havaalanı transferiniz bizim ile güvende. Otel transfer hizmeti için rezervasyon online yapılmış ise şöförünüz resepsiyona isminizi sorarak sizinle loby de buluşmayı seçecektir.. 

Not:Adreslerden transfer talebi durumunda, lütfen telefon numaranız bildirip planlamayı sürücüye aktarın. 

istanbul vip transfer

Havalimanı Transfer-Sıkça Sorulan Sorular 

 • Havaalanı Transferi Ne Demektir? 
 • Havaalanı transferleri, bir otel, liman, otogar veya başka bir noktadan, havaalanı ile son varış yerleri arasında yolcular için önceden ayarlanmış ulaşım biçimidir. Seyahatlerinizde havalimanı karşılama ile başlar sonunda havalimanı dönüş transferi uğurlama ile biter. 
 • İstanbul vip transfer nedir?
 • İstanbul vip transfer (çok önemli insan) aracı daha lüks ve rahat ve şöförünün daha profesyonel ve tecrübeli olarak sunulan ulaşım şeklidir. 
 • Vip transfer çok mu pahalı ? 
 • Vip transfer İstanbul da sıradan bir transfere oranla %40 daha yükse fiyat sağlanır.  70 Euro’luk bir vip transfer ücretinin 25 Euro’su yakıt, yol ücreti, araç amortismanı ise kalan 45 Euro araç görünüşü ve sürücü performansı için ücretlendirilir. 
 • İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl giderim? 
 • Havaist otobüsleri, ticari taksiler ve paylaşımlı turizm araçları ve özel transfer seçenekleri ile İstanbul yeni Havalimanı‘ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. 
 • Not: İstanbul havalimanı metro hattı 2022 yılından önce açılmaz. 
 • İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine özel havalimanı transfer ücreti ne kadar? 
 • Şehir merkezine özel havalimanı transfer ücreti Mercedes vito araç ile 6 kişiye kadar 50 dolardan başlıyor. Fiyatlar, servis türüne, mesafeye, yolcu sayısına göre değişebilir. 
 • İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek ne kadar sürer? 
 • Mercedes vito minibüs ile İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine tahmini seyahat süresi 60 dakikadır. Seyahat süresi günün hava ve trafik koşullarına göre değişiklik gösterebilir. (anlık bigi için A noktası B notası yazıp bakınız) 
 • Havaalanı transferi neden bu kadar pahalı? 
 • Havaalanı toplu taşıma araçlarının, özellikle 15 dakikada bir çalışan Havaist-Havataş gibi normal otobüsler yoğun saatler dışında düzenli aralıklarla çalışırken yarı oranda boş gidip gelir. Özel transfer ise olası gecikmeler, bekleme, boş dönüş yolculuğu, kalifiye eleman çalıştırma zorunluluğu, vergiler ve havalimanı otopark ödemeleri düşünüldüğünde , şüphesiz fiyatlar yükseliyor. 
 • Havaalanı transferi nasıl rezerve edilir? 
 • Havalimanı transfer Hrh lucky online rezervasyon sistemi ile birkaç adımda yapıla bilinir. Bunun yanında E-mail ve WhatsApp üzerinden bizim ile iletişime geçerek sürücüye öde seçeneği ile kayıt oluşturarak rezervason yapa bilirsiniz. online rezervasyon adımları: 
 1. Burayı tıkladıktan sonra gelen rezervasyon formunu doldurun. 
 2. Size uygun araçlarımızdan birini seçin. 
 3. Rezervasyonunuza online ödeme (güvenli 3D secure ödeme) veya varışta ödeme seçeneklerini işaretleyin. 
 4. Rezervasyon onay maili transfer hizmeti alana ve hizmeti sağlayan kişiye gider. Rezervasyon tamam 
 • İstanbul havalimanından otelime nasıl giderim? 
 • En kolay ve güvenilir ulaşım şekli Hrh lucky turizmden alacağınız özel transfer seçenekleri ile Havalimanı’ndan şehir merkezine Minibüs, Vip Minivan, Otobüs ve Limuzin servisimiz ile gidebilirsiniz 
 • İstanbul Havalimanı’ndan şehir merkezine Vip havalimanı transferi ne kadar? 
 • Şehir merkezine Vip havalimanı transfer ücreti maksimum 4 yolcu için 70 dolardan başlıyor. Fiyatlar, Vip Mercedes vito ve Mercedes E klas için geçerlidir.
 • Dış hatlar gidiş transferi için otelimden ne kadar süre önce ayrılmam gerekir? (Beşiktaş-Taksim- Sultanahmet bölgesinden) 
 • Uçağınız Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan (saw) kalkıyorsa, normal trafik koşullarında uçuşunuzdan 4 saat önce ve yoğun saatlerde  4 buçuk saat önceden otelden ayrılmanız gerekmektedir.  
 • Uçağınız İstanbul Uluslararası Havalimanı‘ndan (ISL) kalkıyor ise, uçağınızın hareket saatinden en 3:30 saat önce otelinizden ayrılmanız gerekmektedir. (İstanbul havalimanı nispetten trafik saatlerinde daha az etkilenir.) 
 • İstanbul yeni havalimanı transferinde neden geniş yolda araçlar yavaş gider 
 • Sürücülerin yavaş gitmesi Kemerburgaz kavşağında hız limit radarının kurulu olmasından kaynaklanıyor.  
 • Çift yönlü transferin (gidiş-geliş havalimanı transfer) avantajı nedir? 
 • İki yönlü transfer (çift yönlü havaalanı transfer) aynı anda yapılan rezervasyonlarda en az %15 indirim sunuluyor.  Genellikle havaalanından otele tek yönlü alınan transfer güven kaygısından tercih edilir. Hrh lucky turizm müşterileri ilk tek yön havalimanı transferinden sonra ikinci yön transfer isteme oranı %98ler de seyrediyor. 
 • Havalimanı shuttle transferi nedir? 
 • Havaalanı shuttle transferi önceden rezervasyon yapılmış, aynı yöne giden birbirlerini tanımayan yolcuların ortak bir midi/minibüs veya otobüs ile bazen diğer yolcuların binmesini beklemeyi ve bırakacağınız güzergah üzerindeki ek konumlarda durmayı gerektirebilen transfer çeşididir, acelesi olmayan bir veya iki kişi tercih edebilir. Bazen havalimanı shuttle transfer, iki veya üç uçuştan yolcuları toplamayı içerir. 
 • İstanbul havalimanından şehre taksi ücreti ne kadar? 
 • Taksi metre ile çalışan tarifeye göre taksinin yaklaşık maliyeti aralık 2020 itibarı ile fazla ücret yazılsın diye yol uzatılmaz ise 30 us dolar (210₺) civarındadır. Otobüs hizmetleri taksiden daha ucuz ve güvenli (taksicilerin yolu uzattığını var sayar isek yolculuk otobüs ve taksi aynı sürede varır) 
 • Rezervasyonum shuttle mı yoksa özel havaalanı transferi mi? 
 • Hrh lucky İstanbul havalimanı transfer servisi sadece özel transfer içindir, siz ve ekibiniz aracın tek yolcuları olursunuz. Bizden aldığınız transfer türü ne olursa olsun, sizin isteğiniz dışında bekleme yapmaz, bir yere uğramaz, bagajlarınız indirilip kaldırılmaz.
 • Havalimanında/Otelde Sürücüyü nerede bulacağım? 
 • Havaalanı gelen katı, ekibimizden biri yolcu karşılama bölümünde isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi bekler. Otel transfer işleminde resepsiyondan adınız bildirilerek size ulaşılmak sureti ile lobi de hazır olmanız beklenir. 
 • İstanbul havaalanlarında minibüs ile transfer var mı? 
 • Uluslararası iki havalimanında taksi plakalı minibüsler yanı sıra turizm seyahat acenteleri bünyesinde  büyük gruplar için minibüs ile havalimanı transferi alabilirsiniz. Havaalanı taksi duraklarında 8+1 Mercedes vito bulmak mümkün. Tabi siz mutlu ve huzurlu bir tatil, iş geziniz veya aile ziyaretiniz için bizi arayın 
 • Shuttle transfer ücreti nedir? 
 • Havalimanı shuttle transfer kişi başı 10 dolar/euro olarak ücretlendirilir, iki kişiden fazla gruplar için özel havalimanı transfer daha avantajlı olacaktır. 
 • Sabiha gökçen transfer ücretim ne kadar olacak? 
 • Sabiha Gökçen havalimanı transfer fiyatı, 1-6 kişiye kadar standart minibüs ile 50 Dolar/Euro civarındadır. Örneğin özel veya ortak bir araç seçip seçmediğiniz ve ne kadar uzağa seyahat ettiğiniz gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir.
 • Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek ne kadar sürer? 
 • Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehir merkezine (Taksim-Beşiktaş-Sılatanahmet) tahmini seyahat süresi özel sedan ile 70 dakikadır. Seyahat süresi günün hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişebilir 
 • Havalimanı Transfer Rezervasyon tamamlanınca ne olacak? 
 • İstanbul havaalanı transferini seçtikten sonra rezervasyonunuz size tahsis edilecek sürücü ve karşılayıcı isim ve telefon detayları sizin ile en kısa zamanda paylaşılır, varsa sorularınız anında cevaplanır.  
 • İstanbul havalimanına İndiğimde nereye gideceğim? 
 • Pandemi de İstanbul yeni havalimanı gelen katı 13 numaralı çıkış kapısında şöförünüz adınızın yazdığı bir tabela ile bekler. (lütfen isminizin yazdığı tabelaya doğru yürüyünüz) 
 • Sabiha gökçen havalimanı transfer işleminde şöför ile nasıl buluşurum? 
 • Pandemi devam ettiği sürece Saw havalimanı personeli ve biletli yolcu haricinde geliş katı girişi kapalı olduğunda şöförünüz sizi taksi çıkış kapısında isminizin yazdığı tabela ile karşılar. 
 • Havalimanı transferi servisinde evcil hayvan taşıyabilir miyim? 
 • Evcil hayvanlarınız özel havaalanı transfer servisinde, kapalı sepetinde olmak kaydı ile taşına bilinir. 
 Düzenleyen: Rifat Yeşilfidan

İstanbul Havalimanı Transferi

istanbul Havalimanı Transferi

transfer istanbul havalimanı, havaalanından otele transfer, havalimanı transfer, atatürk havalimanı vip transfer, vip transfer ücretleri, otel havaalanı transfer, vip transfer, airport transfer
istanbul airport vip transfer, vip transfer fiyatları, vip vito transfer, transfer istanbul havalimani, vip havaalanı transfer, yeni havalimanı shuttle, transfer havalimanı, havaalanı vip transfer, havaalani transfer
havalimanı transfer fiyatları, ucuz havaalanı transfer, havalimanı transfer , vito transfer, havaalani transferi, havaalanı transfer sitesi, sabiha gökçenden transfer, sabiha gokcen havaalani transfer, sabiha gökçen shuttle hizmeti, sabiha gökçen airport transfer, saw airport transfer , havalimanı özel transfer, istanbul bursa transfer , istanbul içi transfer, istanbul izmir vip transfer, istanbul uludağ transfer, yeni havalimanı transfer, transfer istanbul, istanbul havalimanı transfer fiyatları, havalimani istanbul transfer, yeni havalimani transfer, istanbul yeni havalimani transfer, istanbul yeni havalimani transfer, istanbul havalimani vip transfer, istanbul havaalanı transfer firmaları, istanbul havalimanı transfer hizmetleri, transfer istanbul havalimani , havaalanı vip transfer istanbul, havaalanı vip transfer, istanbul havalimanı transfer firmaları , istanbul havaalanı vip transfer, istanbul havaalanı transfer hizmetleri, transfer istanbul havalimanı, yeni havalimani transfer, istanbul havalimanı shuttle servisi, istanbul havalimanı özel transfer, havalimani transfer istanbul, istanbul transfer hizmetleri
istanbul vip transfer, vip transfer istanbul, havaalanı transfer istanbul
havalimanı transfer ücretleri, sabiha gokcen airport transfer
sabiha airport transfer, sabiha gökçen havalimanı transfer, sabiha gökçen havaalanı transfer, sabiha gokcen airport transfer, saw havalimanı transfer, sabiha airport transfer, istanbul havalimanı transferi, istanbul havaalani transfer, havaalani transfer istanbul, havaalanı transfer istanbul, havalimani transfer istanbul
istanbul havalimanı vip transfer, havaalanı vip transfer, istanbul havalimani transfer, yeni havalimanı transfer, istanbul airport transfer, vip transfer sabiha gökçen, sabiha gökçen transfer, sabiha gökçen vip transfer, sabiha gökçen transfer kampanya, sabiha transfer, sabiha gökcen havalimani transfer, sabiha gökçen transfer ucuz, sabiha gökçen transfer fiyat, transfer sabiha gökçen
sabiha gökçen transfer hizmeti, sabiha gökçen havalimanı vip transfer, sabiha gökçen ucuz transfer

Open chat
7/24 Canlı Hizmet