Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri/Fiyatları Hakkında Her Şey

executive car hire with driver

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri/Fiyatları Hakkında Her Şey

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Şöförlü araç kiralama İstanbul başta olmak üzere iş ve eğlence yaşamının aktif olduğu bütün bölgelerimizde yoğun olarak talep gören, hizmet alımı şöförsüz araç kiralamaya (araba kiralama) nazaran daha kolay ve daha faydalıdır, şimdi ayrıntılara başlayalım

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FAYDALARI

Yaşadığınız yerden iş, eğlence, kültür, keşif vb. bir amaç ile gitmeniz gerekiyor, gideceğiniz yer hakkında yeterli bilgi sahibi olmayabilir veya olsanız bile eyleminizin gerçekleştiği yerde yaşayan yerel bir şoför (bazen asistan) uygun bir araç ile size nasıl katkı suncağını siz hayal edin. Şoförlü araç hizmeti yapacağınız işin ve gideceğiniz yerin ve mahiyetine göre değişiklik göstersede faydaları yadsınamaz. Yazı uzun sürebilir, aşağıda şoförlü araç kiralama faydaları ile ilgili gerçek anılara rastlayacaksınız.

şöförlü araç kiralama istanbul

şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları

İŞ SEYAHATİNİZ İÇİN ŞOFÖRLÜ VİP ARAÇ KİRALAMA

Şoförlü vip araç kiralama, kendi işinizi yapıyorsunuz, prestijli bir şirkette yönecisiniz veya geliştirmek istediğiniz hedefleriniz var. Hedeflerinize o kadar odaklanmışsınız ki, İstanbul/Türkiye ziyaretinizde bizden şoförlü lüks araç kiralamayı unuttunuz, hedefinize bizden daha ucuz, sokaklarda bolca rastladığınız ticari bir taksi ile gitmek zorunda kaldınız! Muhtemelen bunu daha önce yaşadınız, taksici daha fazla kazanmak için yolu uzattı, bilmediğiniz bölgede bunu fark etmediniz, toplantınızı kaçırdınız veya yolculuktan dolayı gerildiniz. Tabi istediğiniz sonuç çıkmadı. (Hrh lucky turizm den hizmet alan müşterimizin deneyimi) Siz siz olun İstanbul’u önemli bir amaç ile ziyaret ediyor iseniz bizden şoförlü araç kiralama hizmeti için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

EĞLENCE VE  KÜLTÜR GEZİLERİ İÇİN ŞÖFÖRLÜ MİNİBÜS KİRALAMA

Şöförlü minibüs kiralama, aileniz-arkadaşlarınız ile keyifli bir seyahat planladınız, aklınızdaki sorular, valizlerimiz araca sığar mı? kırılacak eşyalarımız var! Bir arada mı seyahat edeceğiz yoksa bize verilen talimatlar doğrultusunda seyahat edeceğiz? Elbette kimse eğlence ve kültür amaçlı gezisinde talimat almak istemez! Taksi’ye tıkış tıkış binip gülümseme yerine öfkelenmek istemez. İnanın lüks dizayn edilmiş mercedes vip vito araçlarımıza bindiğinizde buna değdiğinin fark edeceksiniz. 2015 yılı itibari ile Vip minibüsler geniş ailelerin (Arap turistler) Türkiye ye gösterdikleri yoğun ilgisi, Ulaştırma bakanlığının 75 koltuk kapasitesi olan taşıma firmalarına D2 yolcu taşıma belgesine 9+1 minibüsleri de eklemesi ile Şoförlü minibüs yasal statüye kavuştu. Bu hizmet en çok rahat taşımaya elverişli mercedes vito araçlar ile sağlanmaktadır. Türkiye de vito araçlar, fabrikasının imal ettiği şekli ile kalmayıp bizim hayal gücümüze göre dizayn edildi. Bu gün şöförlü vito kiralama yaptığınızda ultra lüks vip bir aracı gayet makul fiyatlara Hrh luck turizm den kiralayabiliyorsunuz.

şoför kiralama

şöförlü araç kiralama

ŞÖFÖRLÜ MİNİBÜS ÇEŞİTLERİ

Mercedes vito (standart) Ucuz vito kiralama diye sınıflandırdığımız şöförlü/şöförsüz kiralanabilen araç sınıfıdır. Standart minibüsler 4-7 kişi için uygundur, aynı segmentte  Wolksvagen Caravella-Transporter ve Renault trafik araçlarımız hizmet vermektedir.

Vip minibüs kiralama, segmentinde 2-5 kişi için uygunluk araçlar yine mercedes vitolar dönüştürülerek kulanılıyor. İç dizaynı lükse özgü karekteristik özelikler taşır, ek olarak içinde bulundurulan minibar, tv, ekstra klima ve özel ışıklandırma zerafeti ve lüksü çağrıştırmaktadır.

Daha büyük gruplar için sprinter kiralama, diye adlandırdığımız araçlarımız standart ve vip  sprinter diye ikiye ayrılır. Standart sprinter minibüslerimiz 9-17 kişiye kadar hizmet verir iken vip sprinter araçlarımız 7-11 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

VİP ARAÇ KİRALAMA ŞÖFÖRLÜ (LİMUZİN)

Vip araç kiralama şöförlü, ülkemizi ziyaret eden yabancı misafirlerimize limuzin hizmeti olarak sağladığımız servisidir. Mercedes E klas ( 2-3 kişi), Mercedes S klas ( 2-3 kişi), Bmw 5 serisi ( 2-3 kişi) ve Bmw 7 serisi ( 2-3 kişi) çeşit çeşit limuzin hizmeti veren araçlarımızı hedefleriniz de kullanarak kat ettiğiniz yolun bizde yarattığı heyecanı, sizinde  yaşamanızı hayal ediyoruz.  Bütün Türkiye’nin bizim kalitemizde hizmet alıp vermesini ümit ediyoruz.

Not: Otobüse binenler taksi pahalı diye binmekten korkar, taksiye binenler limuzine binmekten korkar. Unutmayın otobüse ve ticari taksiye binen kişinin, işinin ehli bir firmadan aldığı soforlu arac kiralama hizmeti ile başarı oranı farklı olacaktır. 

şehirlerarasışöförlü araç kiralama fiyatları

şehirler arası şöförlü araç kiralama fiyatları

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA DA AMACIMIZ

Şöförlü araç kiralama hizmetimiz 2008 yılı itibari turizmin gelişmesi ve ulaşım sektöründeki gerek yabancı dil bilen şöför eksikliği gerek uygun araç eksikliği dikkatimizi çekmesi ile başlamış, bizzat kendi hedeflerimize ulaşmaya çalışırken karşılaştığımız basit ama etkisi büyük yerel şöför ve uygun araç sorunununa İstanbul da çözüm bulmak, kendilerini gelişmeye ve öğrenmeye kapatmış, sadece günübirlik kazanca odaklanmış taşımacalara (taksi) alternatif ve kaliteli taşıma modeli oluşturmaktır.

Not: Bu gün hala yarattığımız rekabetten hoşnut olmayan taksi lobileri, rekabetin beraberinde daha kaliteli hizmet getirdiğini, kaliteli hizmetin daha yüksek kazanç getirdiğini anlamış değiller. Hrh lucky turizm olarak geçmişte rakibimiz olan ‘’Uber’’ ve ‘’Careem’’ gibi online taşıma hizmetleri Türkiye’ye daha fazla turist gelmesine ve daha kaliteli ve daha karlı hizmet olacağı sağlıyordu.

KİRALIK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ NEREDEN ALINIR? ŞARTLARI NELERDİR?

Kiralık şöförlü araç hizmeti veren firmaların hepsi 7/24 esasına göre çalışır. En az bir saat önceden talep edilen araç (firmamızdan bir gün önceden talep edilen şoförlü araçlar %100 memnuniyet garantilidir), hizmet alanın belirttiği noktaya, belirtilen zamanda varır. Normal şoförsüz araç kiralama gibi sizden ehliyetiniz, kredi kartınız, yaşınız, aracı teslim alacağınız ve aracı teslim edeceğiniz sorular, sorulmaz. Siz kiralık şöförlü araç için bize yazın/arayın veya online seçiminizde araç tipini ve başlayacağınız zaman ve konumu bildirin, biz sizin ile iletişime geçelim, hepsi bu kadar!!

 şöförlü vito kiralama

şehirler arası şöförlü araç kiralama

GÜNLÜK ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?

Günlük şöförlü araç kiralama, firmamızdan yapıldığında servis süresi talep edilen bölgenin içinde bir gün 10 saat olarak belirlenmiştir. İstanbul da beş günlük şöförlü araç kiralama yaptınız; bu her gün için 10 saat hizmet alacağınız anlamına gelir. Şehirlerarası şöförlü araç kiralama yaptığınızda işler biraz değişir. 5/10 günlük özel Türkiye seyahati için hizmet süresi günlük 10 saaten 7/24’e döner. Şehirler arası şöförlü araç işlemleri siz çalışıp gezdiğinizde şöförünüzde size uyar.

Şöförlü Araç Kiralama da 10 Saat Aşılırsa Ne Olur?

Şoförlü araç kiralanacağı zaman süreyi bildiriyoruz. Sizinde süre aşımlarını önceden bildirmenizi tavsiye ediyoruz. 10 saat zaman aşımı firmaya önceden bildirilmemmiş ise şöförden uygunluk sorulur ancak şöför uygun ise devam sağlanır yada uygun şoför değişikliği sağlanır.

Şöförlü Araç Kiralama Başlama Saati Ne Zamandır?

Şöförlü araç kiralama da başlama saati belirtiğiniz saat olup başladıktan sonraki 10 saat olarak hesaplanır.

şöförlü araba kiralama

şöförlü araç kiralama istanbul

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FİRMASI

Şöförlü araç kiralama firması yetki belgelerine sahip Hrh lucky turizm Ulaştırma bakanlığı verdiği U-Net no: 1028933 D2 yolcu taşıma belgesi, Cabistanbul turizm seyahat acentası Tursab no:11980 belgeler ile araçları ve personeli sürekli denetimden geçen, kusursuz hizmet politikasını benimsemiş, Hrh lucky turizm’in çalışanlarına önem verdiği, çalışma ve özel hayatlarına saygı duyduğu, çalışanların müşteri ilişkilerine gösterdiği önem, saygıda kusursuzluk, kaliteli hizmet, sorun çözme odaklı hizmet sağlıyoruz. 

ŞÖFÖRLERİMİZ VE ARAÇLARIMIZ

Şöförlü araç kiralama hizmetinde araçlarımız: 2017 model üstü minibüsler: Mercedes vito 9+1 otomatik ve manuel , Wolksvagen Caravella 9+1 otomatik ve manuel, Wolksvagen transporter 9+1 otomatik ve manuel, Renault trafik 9+1, Mercedes Sprinter 11+1- 14+1- 17+1  Wolksvagen crafter 10+1- 13+1- 18+1, Mercedes S klas, Mercedes E klas, Mercedes C klas, Wolksvagen passat, Bmw 520, Bmw 740– Bütün araçlarımız sadece şöförlü olarak kiralanabilmektedir.

Araçlı şöför kiralama hizmetinde sürücülerimiz: Turizm taşımada uzman, profesyonel sürüş tekniği eğitimi almış, selamlamada sıcak kanlı, sürüşte soğuk kanlı, bölgeyi iyi bilen yerel, eğitimli, çözüm odaklı çalışan, insiyatif kulanabilen 30-50 yaş arası profesyonel kişilerdir.

Hrh lucky turizm büyüyen firma olması ile 2020 yılı pandemi döneminde bile şöför alımı yapmıştır. Araçlı şoför kiralama insan odaklı bir hizmet çeşididir. İnsan davranışlarından kaynaklı artı ve eksilerin farkındayız. Bu yüzden şöför işe alımında kıstaslarımız şöyledir.

soforlu arac kiralama

soforlu arac kiralama

PROFESYONEL ŞOFÖR NASIL OLMALI?

  • Giyimi ve diksiyonuna önem vermesi
  • Temsil ve iletişim özelikleri
  • Sigara kulanımı
  • Dinamik, dakik ve sorumluluk sahibi olması
  • Güvenilir ve nazik olması
  • Orta ve üst seviyede yabancı dil bilmesi
  • Sorun yaratan değil, çözüm bulan olması
  • Not: Bu yüzden sıklıkla şöförlerimize iş teklifleri gelmekte; gelen kariyer yaklaşımlı iş tekliflerinden dolayı, şöförlerimize piyasanın çok üstünde maaş ödememize rağmen işten ayrılmalar yaşamaktayız. Çalışanlarımızın iyi yerlere gelmesi elbette bizi mutlu ediyor.
şoförlü lüks araç kiralama

şoförlü vip araç kiralama

UCUZ ŞÖFÖRLÜ SEDAN ARAÇ KİRALAMA MÜMKÜN MÜ?

Ucuz şöförlü araç kiralama İstanbul, turizm taşıma hizmetinde uzun yıllar hizmet sağlama ve hizmet almaya dayanan tecrübemizden kaynaklı bilgileri sizler ile paylaşalım.

Neden Egea, Hyundai Gibi Daha Ekonomik Araçları Şöförlü Kiralayamıyoruz?

Türkiye’de 2500 motor gücünün altındaki sedan araçlar Resmi kurumlar haricinde şoförlü kiralanamıyor. ( yani siz bizim talep ettiğimiz fiyatın yarısına şöförlü binek araç hizmeti alıyorsanız, korsan bir hizmet alıyorsunuzdur.)

Neden 2 Kişi Olmamıza Rağmen Sürekli Şöförlü Vito Kiralamaya Yönlendiriliyoruz?

Şöförü vito kiralama aracın taşıma yetki belgesine sahip olmasından kaynaklanıyor. 

Not: Mercedes vito araç fiyat ve dizaynı normal ekonomik bir sedan aracın iki katından biraz fazlaya mal olmasına rağmen şoförlü vito kiralama aynı fiyatlara pazarlanıyor.

Not: Avis, Budget gibi uluslararası araç kiralama firmaları Web arama motorlarının birinci sayfasında Şöförlü araç/minibüs/limuzin/otobüs başlıkları ile çıkıyorlar. Maalesef öyle bir hizmet sağlamadıkları halde ilk sayfaları işgal edebiliyorlar.

şoförlü araç

şöförlü araç

ŞEHİRLER ARASI ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

Şehirler arası şöförlü araç kiralama fiyatları, şehiriçi araç kiralama dan farklılık gösterir.

Farklılıklar: Şehiriçi şöförlü araç kiralama 10 saat hizmet için, yakıt ücreti, park ücreti, sürücünün öğün ücreti fiyat’a dahildir. 2021’in sonuna kadar ortalama fiyatın günlük 100  dolar/euro civarı olacağı öngörülüyor. (fiyatlar talep edilen araç ve işin durumuna göre değişiklik gösterir)

Şehirler arası şöförlü araç kiralama verilen fiyata paralı yol ücreti, yakıt ücreti, şöför öğünleri ücreti, gün aşırı kalınacak ise otel ücreti eklenir. Gün aşırı hizmet 24 saat easalıdır. Şöför çalıma ve gezilerinize uyum gösterir. Bu hizmet Türkiye’ye ziyaret maksatlı gelen yabancı gezginler için uygundur. Türkiyeyi bilen şehirler arası sürüş deneyimine sahip yolcular şöförsüz araç kiralayarak fiyat avantajına sahip olurlar. 2021’in sonuna kadar öngörülen ortalama fiyatın günlük her 24 saat 200  dolar/euro civarı olacağıdır. (fiyatlar talep edilen araç ve işin durumuna göre değişiklik gösterir)

İSTANBUL DA ŞOFÖRLÜ ARAÇ HANGİ FİRMADA KİRALANMALI?

Hizmet alanında çalışan bir firmayı tercih edilir kılan kullandığı araçlar ve çalıştığı insan kaynağıdır. Şöförlü araç hizmeti için gerekli araçlar; Arabanın temiz, güvenli ve yeterli olması, sürücünün işinin ehli, saygılı ve diksiyonu düzgün olarak açıklanabilinir, en önemli diğer araç ise çağın gereksinimi dijital araçlardır (online işlemler). ‘’Artık çoğumuz bir banka şubesine gidip kuyrukta sıra beklemiyoruz’’ Hızlı işlem, online fiyatlama ve online ödeme yapıp şöförlü kiralama servisi’ni ayağınıza getiren firma Hrh lucky turizmdir. İstanbul da bu hizmet alanında gereksinimleri karşılayan en iyi firma olduğumuz açık ara fark edilir. Rakiplerimizin varlığı bizi bu yarışta sürekli öğrenmemize gelişmeler bağlı olarak yenilenmemizi sağlıyor.

kiralık şöförlü araç

kiralık şöförlü araç

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMADA HANGİ ARAÇ TERCİH EDİLİYOR?

İstanbul’da internete herhangi bir arama motoruna yerel sürücü ile beraber araba kiralama isteğinizi yazdığınızda karşınıza şöförlü vito kiralama diye yazıyı görürsünüz. Turizm ve ulaşım sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemize dayanarak kiralamada en çok tercih edilen aracın Mercedes vito olduğunu rahatlıkla söyleye bilirim. Bunun sebebi aracın genişliği, sürüş yeteneyi, bakanlıklarca verilen uygunluk belgeleri, iç dizayn geliştirmeye elverişli olması gibi nedenler sıralana bilinir ama en önemli tercih sebebi fiyatlarıdır. Bu gün şöförlü mercedes vito kiralama yaptığınızda herhangi ekonomik sedan aracın fiyatına kiralaya biliyorsunuz. Buda 2018/19 yılların da Uber, Careem gibi online uygulamalara katılmak isteyen bireysel yatırımcıların imkanlarını zorlayarak Uber, Careem uygulamarın müşteri memnuniyeti için talep ettiği dizayn edilmiş vip vito araçlar ile sektöre girmek istemelerinden kaynaklanıyor.

Not: bu hizmet İstanbul için ulaşım sektörüne önemli katkı sağlamaktadır.

Neden Bütün Firmalar Şöförlü Araba Kiralama Talebinde Vito Kiralama Öneriyor?

1) Mercede vito ekonomik araç segmentinde yolcu (koltuk) sigortası yapıla bilen tek arabadır, buda vito kiralama da avantaj sağlıyor

2) Türkiye’de kayıt altına alınmamış her taşıma hizmeti korsan taşıma olarak değerlendirilir ve cezalandırılır.

3) Mercedes vito esnek ve geniş iç yapısı ile  1 kişiden – 9 kişiye kadar taşıma imkanı sunması hizmet veren açısında büyük avantaj olmasından dolayı.

şöförlü araç kiralama

istanbul şoförlü araç kiralama

ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA İLE İLGİLİ YAŞADIKLARIMIZ

Hikaye1: Hala sürekli müşterimiz olan Mr. Edward,  bir işadamı. 2015 yılında kendisi ve şirketi için önemli bir toplantı için Jakarta dan İstanbul’a iş amaçlı ziyarete geldiğinde uçağın rötarlı gelesinden dolayı toplantıya geç kalacağı endişesi ile panik halinde web sayfamızdan bize ulaşıp en iyi aracımızı ve en iyi şöförümüzü mümkün olan en kısa sürede Atatürk havalimanın da hazır bulunmasını, vakit olmadığınıdan ödemeyi nakit olarak şöföre ödeyeceğini fakat kaybedecek bir dakikasının dahi olmadığını belirterek rezervasyon oluşturdu. Mr. Edward bizi uçak indikten sonra aramıştı. Tam 30 dk içinde dış hatlar geliş bölümünde Şöförlü vip aracımız ile buluştu. Aracımızda Wifi, masa ve minibar vardı. Mr. Edward gecikme ihtimaline karşı görüşme yapacağı yetkililer ile görüşme gerçekleştirdi, İstanbul’da olan ekibi ile görüntülü bir görüşme yapıp son detayları yolculuk esnasında yaptı, soğuk içeceklerini yudumlayıp ferahladı. Bizi aradığı andaki panik ve stresten eser kalmamış, işlerin yolunda olmasından dolayı daha enerjik his etmiş, toplantıda beklediği sonuçtan bile daha iyi bir sonuç aldığını bize bildirerek teşekkürlerini iletti. Mr. Edward, İstanbul’a kendisi veya ekibinden biri geldiğinde bizden hizmet almaya devam etmektedir.

kiralık şöförlü araç

soforlu arac kiralama

Hikaye 2: Arapça yayınlanan web sayfamızda 2014 yılında bize ulaşan Abu Asil, 2012 yılında İşid’in Irak’a saldırdığı olaylar da işlerini kaybetmiş kurtara bildiği parasını Irak’ta bulunan Ziraat bankasına yatırıp bir buçuk yıla yakın Türkiye ve Dünya’nın  bir çok yerini gezip işlerini yürütme planları yapıyordu. Bizden aldığı 5 günlük şoförlü, araç kiralama hizmeti, Almanya da yaşayan eşi ile rahat zaman geçirmek için idi. Arapça konuşan şöförümüz ve aracımızın rahatlığı öyle bir güven verdi ki Abu Asil, firmamız aracılığı ve şöförün yardımı ile bankadaki yaklaşık 3 milyon dolar parasını aralıklar ile Mısır da kurduğu şirketine transfer etti. (Mısır ile olan siyasi problemlerden dolayı Banka havalesi yasaktı). 2014-2015 yıllında yaklaşık 200 gün şöförlü araç hizmeti aldı. Şu an Türkiye’de kurduğu şirketi var, kendi şirketine ait personel ve araçları olmasına rağmen, özel işlerinde ve gelen önemli misafirleri için bizden hizmet almaya devam etmekte.

 

  ŞÖFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA DA SIKÇA SORULAN SORULAR

1) Soru: Yabancı misafirim gelecek Ingilizce konuşan şöförlü aracınız var mı?

1)Cevap: Hrh lucky turizm bütün şöförleri Ingilizce bilir

2) Soru: Aylık şöförlü araç kiralama yapıyor musunuz?

2)Cevap: Evet aylık kiralama yaptığımız şahıs ve firmalar var

3) Soru: Günlük şöförlü araç kiralama yapıyor musunuz?

3)Cevap: Evet günlük araçlı şoför hizmeti 10 yıla aşkın tecrübe ile sunuluyor.

4) Soru: Saatlik şöförlü araç kiralama yapıyor musunuz?

4)Cevap: Evet saatlik şoförlü araçlarımız önceden rezervasyon yapılmak şartı ile var?

5) Soru: Hangi araçlar ile hizmet veriyorsunuz?

5)Cevap: Araç filomuz ve hizmet ağımız oldukça geniş, siz ihtiyacınız olan aracı belirtin, soforlu arav kiralama  temini için bize güvenin

6) Soru: Günlük ve saatlik şoförlü kiralama için şöföre ekstra bir şey ödeyecek miyiz?

6)Cevap: Günlük ve saatlik şoförlü araç kiralama ya otopark, yakıt sürücü ücreti  vb masraflar fiyata dahildir, şöföre ekstra bir şey ödenmez.

7) Soru: Kiraladığımızı aracı veya şöförü değiştirebilimiyiz?

7)Cevap: Evet, herhangi bir sebepten dolayı değiştirmek istediğiniz şöförü ve aracı mümkün olan en kısa zamanda temin edilmek üzere değiştire bilirsiniz.

8) Soru: Şöförlü kiralık minibüs günlük ve saatlik fiyatı ne kadardır?

8) Cevap: Şöförlü kiralık minibüs fiyatları süre, koltuk sayısı ve programınıza göre değişiklik göstereceğinden bizi aramanız veya online minibüs kiralama sekmesinden şöförünüzü ekleyerek görebilirsiniz.

9) Soru: Nasıl şöförlü vip araç kiralama yapabilirim?

9) Cevap: Telefon ile bizi arayarak, whatsApp hatımız, E-mail veya online şöförlü araç site aracılığı ile yapabilirsiniz.

10) Soru: Şoförlü servis kiralama istanbul için hangi araç tercih ediliyor?

10) Cevap: Mercedes vito standart 9+1, Mercedes vip vito 5+1, Mercedes Vip sprinter 10+1,  Mercedes sprinter 13+1 ve 16+1, Mercedes E class, Mercedes S class araçlar en istanbul da en çok tercih edilen şöförlü servis araçlarıdır.

11) Soru: Şöförlü araç kiralama İstanbul da ne kadar sürede temin edilir?

11) Cevap:Geniş ağımız sayesinde İstanbul’un herhangi bir bölgesinde bizim ile iletişime geçtikten 60 dakika sonra belirtilen yerde aracınız şöförü ile birlikte hazır olur.

12) Soru: Özel araç kiralama (engelli aracı) yapıyor musuzun?

12) Cevap: Evet, engelli rampası olan özel araç kiralama hizmetini bizden temin edebilirsiniz.

Biraz uzun bir yazı oldu, hepsine bakınca sıkılmamanız için ihtiyacınız olan bilgileri başlıklar altında topladık.

Yazan ve yayınlayan: Rifat Yeşilfidan

 

vip şöförlü araç kiralama

günlük şöförlü araç kiralama

No Comments

Post A Comment

Open chat
Bizi Arayın